O autoškole

Vítáme Vás na stránkách Autoškoly Čičmanec, kde naleznete základní informace k výuce v autoškole. Případné další dotazy pište na uvedenou e-mailovou adresu nebo využijte náš kontaktní formulář.

Vytvořili jsme zvláštní sekci pro budoucí motocyklisty, kde se dovíte podrobnosti a v sekci zahájení je uveden termín zahájení jen pro motocyklisty. Výcvik je náročný a od toho se odvíjí rovněž poskytnutí správných informací na zahájení. I když se Vám bude zdát cena vysoká, tak je přizpůsobená náročnějšímu výcviku než tomu bylo v minulosti.


Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu se nám podařilo připravit do silničního provozu více jak 10 tis. nových řidičů. Výsledkem našeho úsilí je stálý zájem o naše služby a stále se zvyšujicí počty žáků v naší autoškole nás o tom přesvědčují. Nabízíme již po řadu let především spolehlivost ve výuce, dodržování zákonů a hlavně zaručujeme, že od nás nikdo bez řidičáku neodejde a co především, odejdete se základními dovednostmi potřebných ke zvládnutí samostatného řízení motorového vozidla.Víme, že většinu budoucích žáků zajímá především cena za autoškolu. Na druhou stranu je autoškola služba, kterou využijete jednou, možná dvakrát za život, a proto investice do kvalitní autoškoly se vždy vyplatí.

V současné době nabízíme naše služby v Jablonci n.N., Tanvaldě, Děčíně a Rumburku. Výukové osobní automobily a motocykly najdete v naší fotogalerii a zaručujeme, že používáme jen taková vozidla, která svými bezpečnostními prvky poskytují každému našemu žákovi nejen pohodlí, ale i bezpečnost při praktické výuce. Bližší podrobnosti najdete u příslušného města.
Plán výuky si každý náš klient určuje sám. Teoretické i praktické vyučovací hodiny se plánují vždy na základě dohody.
Doufáme, že si vyberete právě nás, protože sázka na kvalitu se vyplatí.

Těší se na Vás Ladislav a Lukáš Čičmanec

licence-a1.JPG